KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14886042
nr 1488 6042
Gunnar Nordström
(f. 1921), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på pannå, 52x63 cm, yttermått inklusive ram: 56x67 cm
Gunnar Nordström, svensk målare född 1921.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:44:29
5/9 18:39:29